Rázový uťahovák Procraft PWA50bb (PWA56) (bez batérie a nabíjačky) | PWA50bb
Kód: 121679Podrobný popis
Rázový uťahovák AKU s 1/2" skľučovadlom a krútiacim momentom 560 Nm je praktickým nástrojom do každej dielne. Je vybavený moderným výkonným bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje interval nabíjania akumulátora. Dodáva sa spolu s popruhom na prenášanie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.85 kg |
| EAN: | 6973934255546 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2, 4, 8 Ah |
| Revolúcie: | 2200 /min |
| Počet kohútikov: | 3000 /min |
| Krútiaci moment: | 560 Nm |
| Typ motora: | Bez uhlíka |
| Hmotnosť: | 2,25 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255546 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
