Rázový uťahovák Procraft PWA18 (bez batérie a nabíjačky) | PWA18bb
Kód: 121716Podrobný popis
Rázový uťahovák AKU s 1/2" skľučovadlom a krútiacim momentom 550 Nm je praktickým nástrojom do každej dielne. Je vybavený moderným výkonným bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje interval nabíjania akumulátora. Dodáva sa spolu s popruhom na prenášanie v kartónovej krabici.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 6976174160427 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2, 4, 8 Ah |
| Revolúcie: | 2300 /min |
| Počet nárazov / min: | 3000 |
| Krútiaci moment: | 550 Nm |
| Typ motora: | Bez uhlíka |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174160427 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
