Rázový uťahovač Procraft PWA20 bez batérie a nabíjačky | PWA20
Kód: 120517Podrobný popis
Rázový uťahovák AKU s 1/2" skľučovadlom a krútiacim momentom 350 Nm je praktickým nástrojom do každej dielne. Je vybavený moderným výkonným bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje interval nabíjania akumulátora. Dodáva sa kompletne s popruhom na prenášanie, bez nabíjačky a akumulátora v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 6973934251319 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| Krútiaci moment: | 350 Nm |
| Typ motora: | Bezuhlik |
| Hmotnosť: | 1,79 kg |
| Počet kohútikov: | 0-3000 /min |
| Revolúcie: | 0 - 2000 / 2200 /min |
| Príloha: | 1/2" |
| LI-ion batéria: | 4,0 Ah |
| Hladina akustického tlaku: | 72,26 dB(A), K = ± 3 dB(A) |
| Úroveň vibrácií: | m/s2: 3 611 m/s2; K = ± 1,5 m/s2 m/s2 |
| Akustický tlak: | 83,26 dB(A), K = ± 3 dB(A) |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251319 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
