Rázový kľúč Procraft PWA36bb (bez batérie a nabíjačky) | PWA36bb
Kód: 121687Podrobný popis
Rázový uťahovák AKU s 1/2" skľučovadlom a krútiacim momentom 850 Nm je praktickým nástrojom do každej dielne. Je vybavený moderným výkonným bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje interval nabíjania akumulátora. Dodáva sa kompletne s popruhom na prenášanie, bez nabíjačky a akumulátora v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.33 kg |
| EAN: | 6976174160458 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2, 4, 8 Ah |
| Revolúcie: | 2000 /min |
| Krútiaci moment: | 850 Nm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174160458 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
