Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
PROCRAFT WPD45 BENZÍNOVÁ VODNÁ PUMPA | WPD45
Kód: 120649Podrobný popis
Vodné čerpadlo Procraft WPD45 je určené na čerpanie kalnej vody s pevnými časticami z nádrže, jazierka, rybníka alebo pivnice počas povodne. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave obežného kolesa a čerpadla dokáže odčerpávať vodu znečistenú chemikáliami alebo olejom. Čerpadlo možno vďaka ručným skrutkám v tvare "T" ľahko rozobrať a vyčistiť od usadených nečistôt. Stroj je poháňaný štvortaktným motorom s ventilovým rozvodom OHV. Robustný ochranný rám umožňuje použitie čerpadla v akýchkoľvek podmienkach a uľahčuje aj jeho prepravu. Súčasťou dodávky je kľúč na zapaľovacie sviečky, 3 hadicové svorky, sacie hrdlo, spojovacia matica, sací kôš a tesnenie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 35.05 kg |
| EAN: | 6973934252286 |
| Vnútorný priemer vstupu a výstupu (palce): | 3 |
| Zdvih čerpadla: | 55m |
| Sacia výška: | 7m |
| Maximálna kapacita: | 25 m3/h |
| Motor: | Model-168F Jednovalcový 4-taktný, vzduchom chladený, OHV |
| Vŕtanie x zdvih: | 65x45 mm |
| Zdvihový objem: | 163 cm3 |
| Objem palivovej nádrže: | 3,6L |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 83 dB (A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 98 dB (A) |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozmery (v. x š. x hl.), m: | 580x440x450 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252286 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
