Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
PROCRAFT WP100 BENZÍNOVÁ VODNÁ PUMPA | WP100
Kód: 120646Podrobný popis
Vodné čerpadlo Procraft WP100 je určené na čerpanie vody z nádrže, jazierka, rybníka alebo pivnice počas povodne. Nebudete tak odkázaní na možnosť pripojenia k elektrickej sieti. Vďaka štvortaktnému ventilovému motoru OHV, ktorý zaručuje výkon 80 m3 z hĺbky až 7 m do výšky až 20 m. Robustný ochranný rám umožňuje použitie čerpadla v akýchkoľvek podmienkach a uľahčuje aj jeho prepravu. Súčasťou dodávky je kľúč na zapaľovaciu sviečku, 3 hadicové svorky, hadicový tŕň, matica hadicovej spojky, sací kôš a tesnenie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 49.35 kg |
| EAN: | 6973934252279 |
| Vnútorný priemer vstupu a výstupu (palce): | 4 |
| Zdvih čerpadla: | 20m |
| Sacia výška: | 7m |
| Maximálna kapacita: | 80 m3/h |
| Motor: | Model-177F Jednovalcový 4-taktný, vzduchom chladený, OHV |
| Vŕtanie x zdvih: | 77x58 mm |
| Zdvihový objem: | 270 cm3 |
| Objem palivovej nádrže: | 6L |
| Hmotnosť: | 48,7 kg |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 83 dB (A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 98 dB (A) |
| Rozmery (v. x š. x hl.), m: | 640x465x525 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252279 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
