Procraft PLG700 | PLG700
Kód: 121077Podrobný popis
Kolísková píla Procraft PLG700 je určená na rezanie palivového dreva. Výkonný indukčný motor s príkonom 4000 W a rozvojom otáčok až na 1400 zaručuje vysoký rezný výkon. Pružinový systém, ktorý vracia podávač do pôvodnej polohy, uľahčuje a urýchľuje prácu. Brzdový systém zvyšuje bezpečnosť práce. Balenie v kartóne. Na rezanie guľatiny s priemerom do 250 mm. Možnosť použitia noža s priemerom 550,600 a 700 mm s 30 mm upínacím otvorom. Súčasťou stroja je pílový list s plátkami SK 700x30x3,5 mm 42T.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolísková píla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| EAN: | 6973934255256 |
| Príkon: | 4000 W |
| Revolúcie: | 1400 /min |
| Priemer kmeňa, cm: | 25-100 |
| Rozmery: | 1260x700x1220 |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| Priemer disku: | 700 mm |
| Maximálny priemer dreva: | 250 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255256 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
