Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Procraft PF720-200 Elektrická fréza na dlaždice | PF720-200
Kód: 121137Podrobný popis
Rezačka na dlaždice Procraft PF720-200 je určená na rezanie keramických obkladov, dlažby, terakoty, dlaždíc. Výkonný indukčný motor s príkonom 800 W a vysokými otáčkami 2950 zaručuje vysoký rezný výkon. Dĺžka rezu 720 mm umožňuje rezanie veľkoformátových dlaždíc. Robustná a stabilná kovová konštrukcia zaručuje presné rezanie. Vodné chladenie noža zaručí dlhú bezproblémovú prevádzku a čisté bezprašné pracovné prostredie. Presná milimetrová stupnica, uhlový doraz a pozdĺžny doraz umožňujú vysokokvalitné rezanie. Čepeľ a montážny kľúč sú súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rezačka na dlažbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 31.7 kg |
| EAN: | 6973934252828 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 800 W |
| Revolúcie: | 2950 /min |
| Priemer disku: | 200 mm |
| Veľkosť stola, mm: | 990х394 |
| Maximálny rezný výkon, mm: | 720 |
| Hĺbka rezu pri 90°, mm: | 35 |
| Hĺbka rezu pri 45°, mm: | 30 |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252828 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
