Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Procraft ES20Li | ES20Li
Kód: 120619Podrobný popis
Rýchlosť a výkon
Nožnice na konáre ES20Li sú určené na rýchle a kvalitné strihanie konárov v záhrade.
V porovnaní s ručnou verziou sú elektrické nožnice na konáre výrazne rýchlejšie a kvalitnejšie. S týmito nožnicami bude ťažká a namáhavá práca oveľa jednoduchšia!
Jednoduchá preprava a skladovanie
Súprava sa dodáva s kufríkom, ktorý umožňuje pohodlnú prepravu a skladovanie náradia a jeho príslušenstva a chráni nožnice pred vonkajšími vplyvmi. Kufrík chráni predovšetkým pred možným mechanickým poškodením, ale ponúka aj určitý stupeň ochrany pred vodou a prachom.
Bezpečnosť
Nožnice sú vybavené aj bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje náhodnému spusteniu. Nožnice sa aktivujú spínačom na zadnej strane tela. Následne dvakrát stlačte spúšť, aby sa čepele otvorili. Čepele sa potom začnú pohybovať.
Ďalšie funkcie
Autonómnosť
Na zabezpečenie nepretržitej prevádzky sa nožnice dodávajú s dvoma batériami a nabíjačkou. Čas nabíjania batérií je výrazne kratší ako priemerný čas prevádzky na jedno nabitie. Vďaka rýchlemu dobíjaniu batérií tak môžete vždy včas pokračovať v práci.
Údržba
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| EAN: | 6973934254259 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2 Ah |
| Počet akumulátorov, ks: | 2 |
| Maximálny priemer rezu, mm: | 37 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Pracovná teplota: | 14~149/ -10~65 ℃ |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Príkon: | 840 W |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934254259 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
