Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Procraft ES16Li | ES16Li
Kód: 120465Podrobný popis
Rýchlosť a výkon
Nožnice na konáre ES16Li sú určené na rýchle a kvalitné strihanie konárov v záhrade.
V porovnaní s ručnou verziou sú elektrické nožnice na konáre výrazne rýchlejšie a kvalitnejšie. S týmito nožnicami bude ťažká a namáhavá práca oveľa jednoduchšia!
Rozmery a hmotnosť
Nízka hmotnosť nožníc vám umožní pracovať s nimi bez väčšej námahy a únavy. Pri strihaní v záhrade je často potrebné držať nástroj vo výške. A tu môžete naplno využiť jeho malé rozmery a hmotnosť.
Bezpečnosť
Nožnice sú vybavené aj bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje náhodnému spusteniu. Nožnice sa aktivujú spínačom na zadnej strane tela. Tu môžete tiež skontrolovať úroveň nabitia. Potom dvakrát stlačte spúšť, aby sa čepele otvorili.
Autonómnosť
Na zabezpečenie nepretržitej prevádzky sú záhradné nožnice dodávané s dvoma batériami a nabíjačkou. Čas nabíjania batérií je výrazne kratší ako priemerný čas prevádzky na jedno nabitie. Vďaka rýchlemu dobíjaniu batérií tak môžete vždy včas pokračovať v práci.
Údržba
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 6972622488860 |
| Napätie batérie: | 16 V |
| LI-ion batéria: | 2 Ah |
| Počet akumulátorov, ks: | 2 |
| Maximálny priemer rezu, mm: | 25 |
| Hmotnosť: | 0,678 + batéria 0,231 kg kg |
| Čas nabíjania, hodiny: | 1-1.5 |
| Pracovný čas, hodiny: | 3-4 |
| Pracovná teplota: | 14°F ~ 149°F / -10°C ~ 65°C ℃ |
| Vibrácie: | 5,5 m/s2 |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622488860 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
