Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Príklepová vŕtačka Procraft PS1700/2 | PS1700/2
Kód: 121670Podrobný popis
Elektrická príklepová vŕtačka Procraft PS1700/2 je určená na vŕtanie do dreva, betónu a kovu. Regulácia otáčok umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný motor s príkonom 1050 W a vysokými otáčkami až 700 zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Funkcia vŕtania s príklepom uľahčuje a urýchľuje prácu s tehlou, betónom a kameňom. Uhlíkové kefy sú súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| EAN: | 6972622480284 |
| Príkon: | 1050 W |
| Revolúcie: | 700 /min |
| Priemer skľučovadla: | 13 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622480284 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
