Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Príklepová vŕtačka Procraft PS1350 | PS1350
Kód: 120629Podrobný popis
Elektrické príklepové vŕtačky Procraft PS1350 a PS1350M sú určené na vŕtanie do dreva, betónu a kovu. Regulácia otáčok umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný motor s príkonom 1050 W a vysokými otáčkami až 2950 zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Funkcia vŕtania s príklepom uľahčuje a urýchľuje prácu s tehlou, betónom a kameňom. Rýchloupínacie skľučovadlo PS1350M umožňuje jednoduché a rýchle upínanie vrtákov a nástrojov so stopkou do priemeru 13 mm. Obojstranné otáčanie umožňuje uvoľňovanie a uťahovanie skrutiek. Uhlíkové kefy sú súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.67 kg |
| EAN: | 6972622482974 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1050 W |
| Revolúcie: | 0-2950 /min |
| Priemer skľučovadla: | 13 mm |
| Typ skľučovadla: | na kľúč |
| Režimy: | vŕtanie/vŕtanie + zatĺkanie |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622482974 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
