Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Príklepová vŕtačka Procraft PS1100 | PS1100
Kód: 120628Podrobný popis
Elektrická príklepová vŕtačka Procraft PS1100 je určená na vŕtanie do dreva, betónu a kovu. Regulácia otáčok umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Výkonný motor s príkonom 810 W a vysokými otáčkami až 2800 ot/min zaručuje dlhú bezproblémovú prácu. Funkcia vŕtania s príklepom uľahčuje a urýchľuje prácu s tehlou, betónom a kameňom. Reverzibilná rotácia umožňuje uvoľňovanie a uťahovanie skrutiek. Uhlíkové kefky sú súčasťou dodávky. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vŕtačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.46 kg |
| EAN: | 6972622486842 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 810 W |
| Revolúcie: | 0-2800 /min |
| Typ skľučovadla: | na kľúč |
| Priemer skľučovadla: | 13 mm |
| Režimy: | vŕtanie/vŕtanie + zatĺkanie |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
| Výkon vŕtania oceľ, drevo (mm): | 10/25 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622486842 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
