Priemyselný prepínač TP-Link IES210GPP, 2x SFP combo, 8x GLan s Poe+, 240W, DIN, Omada SDN, 52453752
Kód: 101853
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Priemyselný prepínač, 2x gigabitový port PoE++, 6x gigabitový port PoE+, 2x gigabitový slot SFP/RJ45 Combo, celkový rozpočet PoE až 240 W, 1+1 redundantné napájanie, hliníkový kryt IP40.
Detailné informácie
Podrobný popis
Priemyselný prepínač TP-Link IES210GPP je vybavený dvoma kombinovanými gigabitovými slotmi R45/SFP a ôsmimi gigabitovými portami RJ45, z ktorých dva podporujú PoE++ a šesť portov podporuje napájanie PoE+. K dispozícii máte celkový rozpočet na napájanie 240 W (až 60 W na port PoE++). Robustné hliníkové puzdro s krytím IP40 zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a teplotám od -40 do +75 °C. Samozrejmosťou je aj ochrana pred bleskom 6 kV. Prepínač môžete nainštalovať buď na lištu DIN, alebo na stenu.
Hlavné výhody
  • Priemyselný spínač na DIN lištu/na stenu
  • Spolu 10 gigabitových portov
  • 8 portov PoE s vysokým celkovým rozpočtom PoE 240 W
  • 1+1 redundantný zdroj napájania so vstupom 12-57 VDC
  • Odolný hliníkový kryt s krytím IP40
  • Ochrana pred bleskom 6 kV
  • Teplotná odolnosť od -40 do +75 °C
  • Funkcie pre siete CCTV
  • Jednoduchá centralizovaná správa
1+1 redundantné napájanie
Zapojenie prepínača a jeho nastavenie je naozaj jednoduché. Nájdete tu aj 2 napájacie vstupy s rozsahom 12 až 57 V DC. To zabezpečí nepretržitú prevádzku aj v prípade, že jeden z napájacích zdrojov zlyhá. Na poruchu vás okamžite upozorní alarm. Zariadenie je ideálne pre systémy CCTV vďaka funkciám, ako je nepretržité monitorovanie kamery alebo automatické obnovenie.
Switch TP-Link IES210GPP průmyslový
Funkcie pre rozšírenú sieť
Jednoduchá správa
Špecifikácie
  • Značka: Omada: Značka: TP-Link
  • Model: IES210GPP
  • Určenie: prepínač
  • Typ: priemyselný
  • Počet ventilátorov: 0
  • Montáž: lišta DIN/stena
  • Fyzický bezpečnostný zámok: áno
  • Certifikácia: CE, FCC, RoHS
Porty PoE (RJ45)
  • Štandard: kompatibilný so štandardom 802.3af/at/bt
  • Porty PoE++ (802.3af/at/bt PoE): 2 porty, až 60 W na port
  • Porty PoE+ (802.3af/at PoE): 6 portov, až 30 W na port
  • Rozpočet PoE: 60 W (vstup: 12 V / 7,2 A - 21 V / 3,7 A), 120 W (vstup: 21 V / 6,7 A - 46 V / 3,1 A), 240 W (vstup: 46 V / 5,7 A - 57 V / 4,4 A)
Napájanie
  • Prepínacia kapacita: 20 Gb/s
  • Rýchlosť posielania paketov: 14,88 Mpps
  • Tabuľka adries MAC: 8K
  • Vyrovnávacia pamäť paketov: 4 Mbit
  • Jumbo Frame: 15 KB
Funkcie
  • L2 Multicast: IMGP Snooping
  • VLAN: MTU VLAN, Port-Based VLAN, 802.1Q Tag VLAN
  • Metóda prenosu: Store-and-Forward
  • Zero-Touch Provisioning: áno (vyžaduje Omada Cloud-Based Controller)
Napájanie
  • Napájanie: 12-57 V 1+1 redundantný vstup DC pre napájanie
  • Prepäťová ochrana: ±6 kV v normálnom režime pre ethernetové porty, ±4 kV v normálnom režime pre vstupné porty DC
Fyzické parametre
  • Prevádzková teplota: -40 až +75 °C
  • Prevádzková vlhkosť: 5 až 95 % bez kondenzácie
  • Materiál krytu: hliník
  • Rozmery (š x v x h): 155 x 60 x 120 mm
Obsah balenia
  1. 1x vypínač
  2. 1x montážny držiak na DIN lištu
  3. 1x nástenné montážne dosky
  4. 1x inštalačný manuál
Dodatočné parametre
Kategória: Switche
Záruka: 60
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 1210002602112
Počet slotov SFP+ 10G: 0
Počet portov RJ-45: 10
Počet portov GLAN 1000 MBps: 10
Počet slotov pre kombinácie: 2
Počet slotov SFP 1G: 2
Počet portov PoE: 8
Štandardné PoE: 802.3af active a 802.3at active
Prepínače: s POE
Verzia: Stolný počítač
Tabuľka adries MAC: 8K
Indikátory LED: Áno
Chladenie: bez ventilátora
Rozmery š x v x h (mm): 155 x 60 x 120
Napájanie: 12 až 57 V 1+1 Redundantný DC