Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Priemyselná zváracia kukla Procraft SPH1000 | SPH1000 ind
Kód: 120747Podrobný popis
Zváracia kukla Procraft SPH1000 je navrhnutá na ochranu zraku pri zváraní metódami MMA, MAG, MIG, FLUX (W)IG, PAW, plazmou, rezaní plameňom a brúsení. Napájaná solárnym článkom a lítiovými batériami. Možnosť nastavenia oneskorenia rozjasnenia v rozsahu 0,1 - 1,0 s. Najvyššia optická trieda: 1/ 1/ 1/ 1 EN379, reakčný čas filtra je 1/30000 . Automatické stmievanie je možné nastaviť v rozsahu DIN 5-8 a 9-13 (DIN 4). Kvalitný a pohodlný hlavový kríž. Vonkajšie a vnútorné fólie sú súčasťou dodávky. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kukly, zváracie masky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 6973934255102 |
| Veľkosť otvoru filtra: | 98x88 mm |
| Rozmery filtra, mm: | 133x115 mm |
| Stupeň ochrany v zatemnenom stave: | DIN 5-8, 9-13 |
| Stupeň ochrany v čistom stave: | DIN 4 |
| Reakčný čas: | 1/30000 s |
| Čas odozvy: | 0,1 - 1,0 s |
| Napájanie: | solárny článok, vymeniteľná lítiová batéria 2xCR2450 |
| Počet optických senzorov: | 4 |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255102 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
