Prepínač TP-Link TL-SL1311P 8x LAN/PoE+, 2x GLAN, 1x SFP , 65W, 52451522
Kód: 102009
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Prepínač TP-Link, 8x RJ45, 2x gigabitový port RJ45 a 1x gigabitový port SFP, celkový výkon 65 W, 30 W na port, jednoduchá správa, Plug and Play, režim izolácie, dizajn bez ventilátora, vysokokvalitné kovové puzdro.
Detailné informácie
Podrobný popis
Prepínač TP-Link TL-SL1311P typu plug and play je vhodný pre malé a stredné podniky, ktoré vyžadujú jednoduchú správu siete. Má 8 portov RJ45 10/100 Mbit/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 1 gigabitový port SFP. Výkon každého portu PoE dosahuje až 30 W. Prepínač podporuje aj napájanie zo všetkých portov PoE s celkovým výkonom až 65 W. To umožňuje prenášať napájanie a dáta cez jeden kábel.
Kľúčové vlastnosti
  • Široké možnosti pripojenia - 8x RJ45, 2x gigabitový port RJ45 a 1x gigabitový port SFP
  • Vysoký výkon na port - až 30 W
  • Automatický reset PoE pre stabilnú prevádzku
  • Oddelený prenos dát medzi klientmi pomocou režimu izolácie
  • Jednoduchá správa zariadení a funkcia "Plug and Play"
  • Vysokokvalitné kovové puzdro
Switch TP-Link TL-SL1311P
Režim izolácie
Kompatibilita so zariadeniami PD
Odolný a kvalitný prepínač
Technické údaje
  • Značka: SIEŤOVÝ PREVÁDZKOVÝ SPÍNAČ, KTORÝ JE VHODNÝ PRE VYPÍNANIE SPÍNAČOV: TP-Link
  • Model: TL-SL1311P
  • Určenie: PoE prepínač
  • Typ: bez ventilátora
  • Spôsob prenosu: Uloženie a odovzdanie
  • Certifikácia: FCC, CE, RoHS
Vlastnosti hardvéru
  • Zámok fyzickej bezpečnosti: áno
  • Napájanie: externý napájací adaptér
  • Výstup napájania: 53,5 VDC / 1,31 A
  • Rýchlosť odovzdávania paketov: 5,6544 Mpps
  • Tabuľka Mac adries: 2K
  • Jumbo Frame: 16 KB
  • Prepínacia kapacita: 7,6 Gb/s
Porty PoE (RJ45)
  • Kompatibilita so štandardom 802.3 af/at
  • Porty PoE: 1 - 8 portov
  • Výkon: 65 W