Powerplus POWDP50400 Excentrická brúska - Aku 20V (bez AKU), 63650400
Kód: 99352
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Akumulátorová excentrická brúska, napätie 20 V, 24 000 vibrácií za minútu, 125 mm brúsna doska, nádoba na prach, upínanie brúsneho papiera so zipsom, mäkká rukoväť, elektronická regulácia otáčok, pomalý rozbeh motora.
Detailné informácie
Podrobný popis
Hlavné výhody
  • Motor s pozvoľným rozbehom a postupným zvyšovaním otáčok (pozvoľný rozbeh)
  • Elektronická regulácia otáčok
  • Brúsna doska 125 mm
  • Nádoba na prach
  • Upevnenie na suchý zips
  • Mäkká rukoväť
  • K dispozícii 20 V alebo 40 V batéria DUAL POWER
Excentrická bruska POWERPLUS POWDP50400
Dokonalé výsledky a pohodlná práca
Vybavenie brúsky
Duálny výkon
Náradie spadá pod program Dual Power. Hlavnou výhodou tohto programu je, že k 20 V stroju Dual môžete pripojiť 40 V akumulátor. Tým sa výrazne predlžuje doba chodu strojov Dual Power, ktoré možno nabíjať aj rovnakou 20/40V nabíjačkou.
Poznámka: Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.
Technické údaje
  • Značka.
  • Model: POWDP50400
  • Určenie: excentrická brúska
Parametre
  • Napätie: 20 V
  • Veľkosť kotúča: 125 mm
  • Voľnobežné otáčky: 6 000 - 12 000 min-1
  • Počet kmitov: 12 000 - 24 000 min-1
  • Vibrácie pri brúsení: 2 mm