Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ponorné kalové vodné čerpadlo Procraft PN21 | PN21
Kód: 121100Podrobný popis
Ponorné kalové vodné čerpadlo Procraft PN21 (750 W)
je výkonné sieťové čerpadlo určené na čerpanie čistých a znečistenýchvody zo studní, nádrží, výkopov, žúmp, zatopených pivníc, šácht. S výkonom 750 W (0,75 kW) dosahuje maximálny prietok až 21 m³/h (21 000 l/h), čo umožňuje rýchle a efektívne odčerpávanie aj veľkých objemov vody.
Čerpadlo je napájané zo siete 220-240 V / 50 Hz a poskytuje maximálny výtlak 13 m. Môže byť ponorené až do hĺbky 5 m, vďaka čomu je vhodné na bežné aj náročnejšie použitie v teréne. Výstup s priemerom 50 mm (2") zabezpečuje jednoduché pripojenie k bežným hadiciam kalového čerpadla.
Robustná konštrukcia a stupeň krytia IP68 umožňujú bezpečnú prevádzku pri trvalom ponorení. Motor pracuje pri 2860 otáčkach za minútu, čo zaručuje stabilný výkon a spoľahlivú prevádzku. Dĺžka prívodného kábla 10 m umožňuje pohodlné používanie aj v hlbších šachtách alebo vo väčších vzdialenostiach od zdroja energie.
Kľúčové vlastnosti:
Výkon 750 W (0,75 kW) - vysoká účinnosť na rýchle odsávanie veľkého množstva vody.
Maximálny prietok 21 m³/h - efektívne odvodňovanie zaplavených oblastí.
Maximálny výtlak 13 m - ľahko dopraví vodu na vyvýšené miesta.
Maximálny ponor 5 m - vhodný pre hlbšie jamy, studne a šachty.
Výstup 2" (50 mm) - kompatibilný s bežnými hadicami čerpadiel pre žumpy.
Stupeň krytia IP68 - bezpečná prevádzka pri trvalom ponorení.
Dĺžka kábla 10 m - dostatočný dosah na pohodlnú prevádzku.
Vhodný na čistú aj znečistenú vodu - univerzálne použitie na stavbách a v domácnostiach.
Ideálne použitie:
-
Odčerpávanie vody zo zaplavených pivníc a garáží
-
Odvodňovanie stavebných výkopov
-
Odčerpávanie vody zo žúmp, šácht a studní
-
Núdzové čerpanie počas silných dažďov
-
Prečerpávanie veľkého množstva úžitkovej vody
Ponorné kalové čerpadlo Procraft PN21 je spoľahlivým riešením pre každého, kto potrebuje vysoký výkon, robustnú konštrukciu a spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach. Vďaka výkonnému motoru, vysokému prietoku a odolnej konštrukcii je pripravené zvládnuť náročné podmienky každodennej práce.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| EAN: | 6973934255560 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny výkon: | 21000 l/h |
| Maximálny posun: | 13m |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 5m |
| Pre čistú a znečistenú vodu: | Áno |
| Hmotnosť: | 16,5 kg |
| Priemer výstupu: | 45 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255560 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
