Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ponorné čerpadlo Procraft PN28 | PN28
Kód: 121702Podrobný popis
Kombinované čerpadlo na vodu Procraft PN28 je určené na čerpanie čistej a znečistenej vody s malými neabrazívnymi časticami z bazénov, nádrží, rybníkov, žúmp a pod. Výkonný motor s príkonom 750 W zaručuje výkon 14 000 litrov čistej a znečistenej vody za hodinu až do výšky 8 m. Ponorenie je možné až do hĺbky 7 metrov. Umožňuje nastavenie priechodu častíc 1, 8 alebo až 35 mm mäkkého kalu pomocou jedného z dvoch košov s rôzne hrubými sitami. Čerpadlo uvítajú všetci, ktorí potrebujú viacero čerpadiel na rôzne práce. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo v závislosti od poklesu hladiny, ale je možné ho zacvaknúť aj rukoväťou a použiť ho na nasávanie do 2 mm. Čerpadlo je vybavené bezpečnostným zariadením proti tepelnému preťaženiu, ktoré sa vypne, keď sa motor zahreje na 36 °C. Čerpadlo nesmie bežať bez vody dlhšie ako 2 minúty. Nie je určené na použitie v septických nádržiach alebo nádržiach obsahujúcich piesok alebo iné abrazívne častice alebo vlasy. Čerpadlo sa dodáva s 10 m dlhým prívodným káblom s vidlicou, plastovým kolenom na pripojenie rôznych priemerov vypúšťacích hadíc 25, 32, 38 mm. Balenie v kartóne.
Jednoduchá inštalácia jednotlivých košov čerpadla umožňujúca viacero funkcií pre čistú alebo znečistenú vodu alebo nízke nasávanie do 2 mm bez koša.
1. Funkcia odsávania do 2 mm (použitie bez koša) pre mierne znečistenú vodu.
2. Funkcia odsávania pre mierne až stredne mäkké kaly do 8 mm - použitie stredného koša.
3.funkcia pre väčšie mäkké kaly do 35 mm - použitie vyššieho koša.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.35 kg |
| EAN: | 6976174163749 |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny výkon: | 14000 |
| Maximálny posun: | 8 |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 7 |
| Priemer výstupu: | 25, 32, 38 mm |
| Pre čistú a znečistenú vodu: | ÁNO |
| Nízke nasávanie: | ÁNO |
| Hmotnosť: | 3,75 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174163749 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
