Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ponorné čerpadlo Procraft PN27 | PN27
Kód: 121701Podrobný popis
Ponorné nízke čerpadlo Procraft PN27 je určené na čerpanie čistej a mierne znečistenej vody.Vďaka svojej konštrukcii dokáže nasať až 2 mm vody, takže je vhodné na odčerpávanie bazénov, čerpanie vody z nádrží a vďaka schopnosti nasať vodu s hladinou len 5 mm aj na riešenie havarijných situácií v domácnosti, ako je napríklad tečúca práčka, prasknuté vodovodné potrubie, pretekajúca vaňa atď. Výkonný 750 W motor zaručuje výkon 14 000 litrov za hodinu až do výšky 8 m. Ponorenie je možné až do hĺbky 7 metrov. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo v závislosti od poklesu hladiny, ale možno ho aj zablokovať rukoväťou a použiť na nasávanie do 2 mm. Čerpadlo je vybavené bezpečnostným zariadením proti tepelnému preťaženiu, ktoré sa vypne, keď sa motor zahreje na 36 °C. Čerpadlo nesmie bežať bez vody dlhšie ako 2 minúty. Čerpadlo sa dodáva s 10 m dlhým prívodným káblom s vidlicou, plastovým kolenom na pripojenie rôznych priemerov vypúšťacích hadíc 25, 32, 38 mm. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.12 kg |
| EAN: | 6976174163695 |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny výkon: | 14000 |
| Maximálny posun: | 8 |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 7 |
| Priemer výstupu: | 25, 32, 38 mm |
| Pre čistú a znečistenú vodu: | ÁNO |
| Nízke nasávanie: | ÁNO |
| Hmotnosť: | 3,75 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174163695 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
