Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ponorné čerpadlo Procraft PN19 | PN19
Kód: 120736Podrobný popis
Kalové čerpadlo Procraft PN19 na polonormálnu vodu je určené na čerpanie čistej a znečistenej vody s malými časťami z nádrže, jazierka alebo rybníka. Výkonný motor s príkonom 1100 W zaručuje výkon 15 000 litrov za hodinu čistej a znečistenej vody do hĺbky 11 m. Ponorenie je možné až do hĺbky 8 metrov. Čerpadlo má odolný plášť z nehrdzavejúcej ocele, ktorý zvyšuje jeho životnosť a lepšie chladí motor, a dokáže nasávať mäkké nečistoty až do hrúbky 35 mm. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo pri poklese hladiny vody. Čerpadlo je vybavené bezpečnostným zariadením proti tepelnému preťaženiu, ktoré sa vypne pri teplote 36 °C. Súčasťou čerpadla je 10 m dlhý prívodný kábel s vidlicou. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.85 kg |
| EAN: | 6973934255225 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1100 W |
| Maximálny výkon: | 15000 l/hod |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 8 m |
| Dĺžka kábla: | 10 m m |
| Trieda párenia: | IPX8 |
| Hmotnosť: | 5,5 kg |
| Pripojenie: | G1" - G1/2" |
| Trieda ochrany: | I |
| Priemer výstupu: | 17,30 mm |
| Maximálny posun: | 11 m |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255225 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
