Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ponorné čerpadlo Procraft PN18 | PN18
Kód: 120735Podrobný popis
Vodné čerpadlo Procraft PN18 je určené na čerpanie čistej a znečistenej vody s malými časťami z bazénov, studní, nádrží, rybníkov a jazier. Výkonný motor s príkonom 750 W zaručuje výkon 12500 l/h vody do hĺbky 8 m a dokáže vysať mäkké nečistoty do 35 mm. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo v závislosti od poklesu hladiny vody. Čerpadlo je vybavené bezpečnostným zariadením proti tepelnému preťaženiu, ktoré vypne čerpadlo pri dosiahnutí teploty 36 °C. Čerpadlo sa môže používať aj v plne manuálnom režime pri priamom pohľade, a to tak, že sa plavákový spínač uzamkne v príslušnej polohe. Súčasťou čerpadla je 10 m dlhý prívodný kábel s vidlicou so zemniacim kolíkom. Koleno s redukciou, šroubenie G 1-1/2" a G 1", 1" a 1/4" rúrka. Balené v kartóne.
Parametre:
Príkon 750 W.
napätie: 220-240 V
frekvencia: 50 Hz
maximálny výkon: 12500 l/h
maximálna priechodnosť: 35 mm
maximálna hĺbka ponoru: 8m
maximálny výtlak: 8 m
minimálna výška hladiny: 50 mm
dĺžka kábla: 10 m
Trieda ochrany: IPX8
hmotnosť: 5 kg
Pripojenie: G1"- G1/2"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.75 kg |
| EAN: | 6973934255218 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny výkon: | 12500 l/hod |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 8 m |
| Dĺžka kábla: | 10 m |
| Trieda párenia: | IPX8 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Pripojenie: | G1"- G1/2" |
| Trieda ochrany: | I |
| Priemer výstupu: | 17,30 mm |
| Maximálny posun: | 8,5 m |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255218 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
