Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Polysan ROTA otočná vanová zástena s pevnou stenou 900mm, číre sklo FA920
Kód: 120046Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla na jednoduchú údržbu. Aplikuje sa na povrch skla pomocou nanotechnológie a je zahrnutá v cene obrazoviek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vaňové zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913133503 |
| Šírka: | 900 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Typ otvorenia: | Otváranie s pevnou časťou |
| Typ náplne: | Číre sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Hrúbka skla: | 6 mm |
| Farba profilu: | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590913133503 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
