Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Polysan RETRO voľne stojaca vaňa 157x76,5x73cm, biela, nohy chróm 43238
Kód: 118775Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Liatý mramor - materiál s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel a ďalších výrobkov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, skleného piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, nulovou deformáciou, stabilitou a elegantným dizajnom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 98.76 kg |
| EAN: | 8590729016274 |
| Farba: | Biela/chrómová noha |
| Šírka: | 765 mm |
| Výška: | 730 mm |
| Balenie: | 3 ks |
| Tvar: | Retro |
| Inštalácia: | Nezávislá |
| Priemer odpadu: | 52 mm |
| Rozmer: | 157x76,5x73 cm |
| Zväzok: | 166 l |
| Dĺžka: | 1570 mm |
| Materiál: | Liatý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie neobsahuje: | Kúpeľňová súprava |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590729016274 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
