Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Polysan NOEMI obdĺžniková vaňa 180x80x39cm, biela 71715
Kód: 120147Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Použitie odporúčaného typu podkladu je podmienkou záruky na výrobok.
Vaňu je možné vyrobiť v tomto farebnom vyhotovení:
Príplatok 50 % k základnej cene v bielej farbe:
Biela matná
Čierna matnáPríplatok 30 % k základnej cene v bielej farbe:
Sivá
Slonová kosťAkryl
Akrylátové vane a vaničky sú vyrobené zo značkového akrylátu. Vyrábajú sa odlievaním na rozdiel od koextrudovaných akrylových dosiek, ktoré majú mäkší povrch a menšiu chemickú odolnosť. To okrem iného znamená, že je celoplošný, plne farebne stály, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk padajúcej vody.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štandard |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 8590729068433 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Inštalácia: | Zabudované (pre obezitu) |
| Priemer odpadu: | 52 mm |
| Rozmer: | 180x80x39 cm |
| Zväzok: | 266 l |
| Dĺžka: | 1800 mm |
| Materiál: | Akryl |
| Záruka: | 10 rokov |
| Funkcie: | Výška hrany 40 mm (štandard) |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Balenie neobsahuje: | Sifón; Sada na kúpanie |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590729068433 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
