Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Polysan EASY sprchové dvere 1000mm, číre sklo EL1015
Kód: 19386Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30.5 kg |
| EAN: | 8590913829284 |
| EAN: | 8590913829284 |
| Šířka: | 1000 mm |
| Výška: | 1900 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Tvar: | Dveře do niky |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Instalační šířka od: | 975 mm |
| Instalační šířka do: | 1015 mm |
| Barva profilu: | Chrom |
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka vstupu: | 400 mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Polysan |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
