Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Polysan AVELOR voľne stojaca vaňa liaty mramor ø115x55cm, biela matná 93878
Kód: 120275Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Liatý mramor - materiál s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel a ďalších výrobkov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, skleného piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, nulovou deformáciou, stabilitou a elegantným dizajnom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 155 kg |
| EAN: | 8590729050971 |
| Farba: | Biely matný |
| Šírka: | 1150 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Tvar: | Do priestoru |
| Inštalácia: | Nezávislá |
| Priemer odpadu: | 52 mm |
| Rozmer: | 115x55 cm |
| Zväzok: | 365 l |
| Dĺžka: | 1150 mm |
| Materiál: | Liatý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Výstup; sifón |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590729050971 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
