Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Poloautomatický zvárací invertor (CO2) MIG/MAG, MMA Procraft SPI-400 (20-200A) | SPI-400
Kód: 120600Podrobný popis
Zvárací invertor Procraft SPI-400 je určený na ručné zváranie metódami MIG a MAG. Výkonové tranzistory IGBT zaručujú dlhú bezporuchovú prevádzku. Regulácia zváracieho prúdu v rozsahu 20-200 A umožňuje nastavenie optimálnych parametrov pri práci s rôznymi kovmi. Možno použiť zvárací drôt s priemerom 0,6 až 1,0 mm. umožňuje zváranie inertnými alebo aktívnymi plynmi. Na LCD displeji sa zobrazuje aktuálny zvárací prúd. Súčasťou dodávky je zvárací drôt 0,8 mm (bubon s hmotnosťou 5 kg), horák MIG s káblom, zvárací štít, kábel s držiakom elektródy, kábel s uzemňovacími kliešťami a drôtená kefa kombinovaná so struskovým kladivom. Balenie v kartóne.
Pre metódy zvárania:
- MMA (obalená elektróda)
- MIG/MAG (CO2 atď., zváranie plynom)
- FCAW-Flux (plnený rúrkový drôt, bez plynu)
- TIG-Lift (nekonzumovateľná elektróda - vyžaduje si zakúpenie horáka TIG)
Features:
HOT START - uľahčuje zapálenie oblúka automatickým zvýšením počiatočného zapaľovacieho prúdu oproti pôvodnému nastaveniu zváracieho prúdu
ARC FORCE - stabilizuje zapálený zvárací oblúk počas zvárania v závislosti od dĺžky zváracieho oblúka. Ak sa elektróda pri skrátení oblúka prilepí, invertor zvýši prúd. V prípade dlhého oblúka invertor zníži prúd, čím poskytne elektróde čas na priblíženie k materiálu bez toho, aby oblúk zhasol
ANTI STICK - automatické zníženie zváracieho prúdu na minimum, ak by sa elektróda prilepila, čím sa elektróda ochladí a uľahčí sa jej odtrhnutie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombi. zváračky CO2, Tig |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| EAN: | 6973934253078 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Pre zvárací drôt Co2: | 0,6, 0,8, 1,0, 1,2 mm (5 kg cievka), rúrkový drôt (prepólovanie) |
| Hmotnosť: | 20,5 kg |
| Rozsah regulácie prúdu (A): | 20-200 |
| Pracovný cyklus pri maximálnom prúde (%): | 40 % pri 40 °C |
| Príkon (kW): | 7,1 |
| Priemer zváracieho drôtu (mm): | 0.6- 1.2 |
| Priemer zváracej elektródy (mm): | 2.0- 5.0 |
| Stupeň pokrytia: | IP21S |
| Účinnosť (%): | 85 |
| Priemer valca, mm: | 200 |
| Dĺžka kábla zváracieho horáka, m: | 3 |
| Držiak elektród (max. prúd, dĺžka kábla): | 200 A, 2,8 m |
| Uzemňovací kábel (max. prúd, dĺžka kábla): | 300 A, 2,2 m |
| Rýchlosť posuvu, m/min: | 2,5-12 |
| Nakladač 40%: | 200A / 24V |
| Nakladač 60%: | 142A / 21,1V |
| Nakladač 100%: | 110A / 19,5V |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934253078 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
