Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Pilový kotúč pre PKA16 a PKA18 Procraft RPKA16 1,1MM 1/4" PM3, 28 ČL | RPKA16
Kód: 121606Podrobný popis
Pílový list pre PKA16 a PKA18 Procraft RPKA16 1,1MM 1/4" PM3, 28 ks
Reťazová píla Procraft RPKA16 je určená pre akumulátorové reťazové píly Procraft PKA16 a Procraft PKA18. S dĺžkou 10 cm (4"), šírkou drážky 1,1 mm (0,043") a rozstupom 1/4" (6,35 mm) ponúka vysokú presnosť a hladký rez. Uhol brúsenia 30° je ideálny na rýchle a čisté rezanie.
Kľúčové vlastnosti:
Vyrobené z kvalitnej a odolnej ocele pre dlhú životnosť čepele.
Vysoký rezný výkon aj pri intenzívnom používaní.
Špeciálna konštrukcia zubov minimalizuje spätný ráz a znižuje vibrácie.
Určené na rezanie a spracovanie palivového dreva a prerezávanie stromov.
Ideálne použitie:
Prerezávanie konárov a orezávanie stromov.
Príprava palivového dreva.
Rezanie menších drevených prvkov na údržbu záhrady.
Balenie: kartón.
Reťazová píla Procraft RPKA16 je určená pre akumulátorové reťazové píly Procraft PKA16 a Procraft PKA18.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lišty a reťaze |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Počet článkov: | 28 |
| Dĺžka, mm: | 100 |
| Šírka drážky: | 1,1 mm |
| Rozstup reťaze: | 1/4" |
| Uhol brúsenia: | 30⁰ |
| Výrobca: | Procraft |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
