Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Pílové reťaze PROCRAFT 325"- 72 článkov | 325"- 72
Kód: 120469Podrobný popis
Pílové reťaze Procraft sú určené na použitie v reťazových pílach a elektrických pílach na rezanie alebo spracovanie palivového dreva, odstraňovanie kôry. Vďaka kvalitnej a veľmi odolnej oceli zaručujú vysoký rezný výkon a dlhú životnosť pílového kotúča. Zabraňuje spätnému rázu a znižuje vibrácie, čím zefektívňuje prácu. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lišty a reťaze |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 6977694791252 |
| Rozstup reťaze: | .325" |
| Články: | 72 |
| Hrúbka vodiaceho článku: | 1,5 mm (0,058'') |
| Hmotnosť: | 0,39 kg |
| Pre modely: | K450, K450L, K450Pro, GS-52P |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6977694791252 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
