Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Pásová brúska Procraft PBS1950 | PBS1950
Kód: 120564Podrobný popis
Pásová brúska PBS1950 je určená na výkonné rovinné brúsenie drevených materiálov - trámov, dosiek, lamiel a doskových materiálov. Je vybavená odsávacou hubicou na pripojenie externého odsávania prachu. Robustná brúska je vybavená širokým brúsnym pásom a v kombinácii so správnym brúsivom zaručuje kvalitný výsledok. Brúsny pás je súčasťou kartónu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.25 kg |
| EAN: | 6972622487870 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1200 W |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | dB(A) LwA=99 , KwA=3 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Hladina akustického tlaku: | dB(A) LpA=88,KpA=3 |
| Brúsny pás: | 100x610 mm |
| Rýchlosť pásu: | 480 m/min |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622487870 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
