Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Pásová brúska Procraft PBS1600 (PBS1010) | PBS1600
Kód: 121654Podrobný popis
Pásová brúska je určená na výkonné rovinné brúsenie drevených materiálov - trámov, dosiek, lamiel a doskových materiálov. Je vybavená textilnou nádobou na prach, do ktorej sa brúsený materiál nasáva. Brúska je vybavená elektronickou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii so správne zvoleným brúsivom zaručuje kvalitný výsledok práce. Súčasťou balenia je brúsny pás.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 6972622482721 |
| Príkon: | 1010 W |
| Rýchlosť pásu: | 120-380 m/min |
| Brúsny pás: | 76x533 mm |
| Brúsny povrch: | 76x170 mm |
| Skladací predný kryt: | Áno |
| Regulácia rýchlosti pásu: | Áno |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622482721 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
