Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Pásová brúska Procraft PBS1400 | PBS1400
Kód: 120612Podrobný popis
Pásová brúska PBS1400 je určená na výkonné rovinné brúsenie drevených materiálov - trámov, dosiek, lamiel a doskových materiálov. Je vybavená textilnou nádobou na prach, do ktorej sa brúsený materiál nasáva. Brúska je vybavená elektronickou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii so správne zvoleným brúsivom zaručuje kvalitný výsledok práce. Súčasťou balenia je brúsny pás.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.76 kg |
| EAN: | 6972622482646 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 800 W |
| Brúsny pás: | 76x457 mm |
| Rýchlosť pásu: | 120-260 m/min |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Vibrácie: | 5,1 m/s2 |
| Hladina akustického tlaku: | LpA=101 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | LwA = 90 dB(A) |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IP20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622482646 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
