Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Olsen Spa WC sedátko ORLO FLAT soft-close, hranaté OLKLT2093ESEDFL
Kód: 92852Podrobný popis
WC sedátko ORLO FLAT soft-close vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov.
Prednosti WC sedátka ORLO FLAT soft-close:
- Komfortné soft-closové sedátko s plynulým zatváraním
- veľmi kvalitné duroplastové SLIM sedátko
- Maximálne jednoduchá údržba
- moderný hranatý dizajn
ZÁRUKA 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné sedadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 8595141941128 |
| Materiál: | Termoplast |
| Farba: | Biely lesklý |
| Séria: | Eagle |
| Typ: | Slim |
| Tvar: | Štvorec |
| Inštalácia: | Na zaskrutkovanie |
| Rozmer_A: | 34 cm |
| Dimension_B: | 43,5 cm |
| Katalóg: | Olsen-Spa |
| Group_article: | S23LT |
| Výrobca: | Olsen Spa |
| EAN: | 8595141941128 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
