Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Olsen Spa WC sedátko FLAT soft-close, hranaté (ORLO) OLKLT052ESEDFL
Kód: 93008Podrobný popis
WC sedátko FLAT soft-close vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov.
Prednosti WC sedátka FLAT soft-close:
- Komfortné soft-closové sedátko s plynulým zatváraním
- veľmi kvalitné duroplastové sedátko
- Maximálne jednoduchá údržba
- moderný hranatý dizajn
- ZÁRUKA 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné sedadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 8595141941135 |
| Materiál: | Termoplast |
| Farba: | Biely lesklý |
| Séria: | FLAT |
| Tvar: | Štvorec |
| Inštalácia: | Na zaskrutkovanie |
| Rozmer_A: | 34 cm |
| Dimension_B: | 43,5 cm |
| Katalóg: | Olsen-Spa |
| Group_article: | S23LT |
| Výrobca: | Olsen Spa |
| EAN: | 8595141941135 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
