Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Okružná píla PROCRAFT KR1400, 185 mm | KR1400
Kód: 120456Podrobný popis
Kotúčová píla Procraft KR1400 je určená na rezanie mäkkého a tvrdého dreva a iných stavebných materiálov. Výkonný 1400W motor s rozvojom otáčok až do 5000 ot/min zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Regulácia hĺbky a uhla rezu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Možnosť pripojenia vysávača prostredníctvom hadice zaručuje čisté pracovné prostredie. Súčasťou dodávky je inbusový kľúč, uhlíkové kefky, paralelný doraz a 185 mm pílový kotúč. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kotúčové píly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.75 kg |
| EAN: | 6972622483810 |
| Príkon: | 1400 W |
| Revolúcie: | 5000 /min |
| Disk: | 185 mm |
| Sklon rezu: | 0-45 ° |
| Prerezávanie: | 90°/45°: 65/43 mm |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 5,6 kg |
| Vibrácie: | pravá rukoväť ah= 3,56 m/s2 - ľavá rukoväť K=1,5 m/s2 |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | Lpa=93 dB(A) Kpa=3dB(A) |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | Lwa=104 dB(A) Kwa=3dB(A) |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IP 20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483810 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
