OEM TIGO TS4-AO-700W Optimalizátor výkonu, 52891311
Kód: 99615
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Optimalizátor výkonu pre solárne panely do 700 W, ideálny pre zatienené oblasti, napätie do 1000 W, maximálny vstupný prúd 15 A, konektory MC4, ochrana IP68, dĺžka kábla: 1,2 m.
Detailné informácie
Podrobný popis
Optimalizátor Tigo je vhodný pre solárne panely s výkonom do 700 W. Je vhodný pre zatienené oblasti, pri znečistení alebo pri komplikovanej inštalácii fotovoltického systému kvôli streche. S jeho pomocou zlepšíte účinnosť panelov a zvýšite energetický výnos. Okrem toho získate väčšiu flexibilitu.
Hlavné výhody
  • Ideálne pre zatienené oblasti
  • Použitie so solárnymi panelmi do 700 W
  • Vyššia účinnosť panelov
  • Maximálne využitie strechy
  • Bezpečné používanie
  • Možnosť monitorovania
  • Funguje s akýmkoľvek striedačom a regulátorom nabíjania
Pripojenie optimalizátora
Optimizér Tigo TS4-AO-700W
Zatienené moduly
Učenie prostredníctvom služby Cloud Connect
Technické údaje
  • Značka: TIGO TIGO, s. r. o: Tigo
  • Model: TS4-AO-700W
  • Určenie: optimalizátor
  • Maximálne napätie systému: 1000 V
  • Rozsah napätia: 16 až 80 V
  • Maximálny vstupný prúd (IMAX): 15 A
  • Bezdrôtová komunikácia: Zigbee
  • Bezpečnostné vypnutie UL (NEC 2014 a 2017 690.12): áno
  • Konektory: MC4
  • Stupeň ochrany: IP68
  • Dĺžka kábla: 1,2 m
  • Prevádzková teplota: -40 až 70 °C
  • Hmotnosť: 490 g
  • Rozmery (š x v x h): 138 x 140 x 23 mm