Odsávač pilín a triesok Procraft PDC550 | PDC550
Kód: 121076Podrobný popis
Odsávač pilín Procraft PDC550
Odsávač pilín Procraft PDC550 je určený na odsávanie triesok, pilín, hoblín a prachu. Výkonný motor s príkonom 550 W a vysokými otáčkami až 2850 zaisťuje vysoký sací výkon. Možnosť pripojenia k strojom zaručí čisté pracovné prostredie. Rýchloupínacie svorky uľahčia a urýchlia výmenu vriec. Súčasťou dodávky je sacia hadica, odpad a filtračné vrecko. Balenie v kartóne.
Kľúčové vlastnosti:
Výkonný 550 W motor: spoľahlivý sací výkon.
Sací prívod 100 mm: možno pripojiť k širokému spektru strojov.
Rýchloupínacie svorky: rýchla a jednoduchá výmena vreciek.
Odpadové vrecko s objemom 75 l: veľká kapacita na dlhšiu prácu bez prerušenia.
Dĺžka hadice 2,3 m: flexibilné pripojenie a pohodlná manipulácia.
Parametre:
Príkon: 550 W.
Napätie: 230 V / 50 Hz
Otáčky: 2850/min.
Objem vreca: 75 l
Sací vstup: 100 mm
Dĺžka hadice: 2300 mm
Rozmery: 830 × 520 × 1600 mm
Hmotnosť: 22,5 kg
Obsah balenia:
Procraft PDC550 odsávač pilín
Odsávacia hadica
Vrecko na odpad
Filtračné vrecko
Odsávač pilín Procraft PDC550 je ideálnym riešením pre každú dielňu, kde potrebujete zabezpečiť čistotu, bezpečnosť a pohodlnejšiu prácu bez zbytočnej prašnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odsávač pilín a triesok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 22.35 kg |
| EAN: | 6973934255249 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 550 W |
| Revolúcie: | 2850 /min |
| Objem vreca, l: | 75 |
| Sací vstup, mm: | 100 |
| Dĺžka hadice, mm: | 2300 |
| Rozmery: | 830x520x1600 |
| Hmotnosť: | 22,5 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255249 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
