Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Zásobník na papierové vreckovky, slonová kosť 69087,1
Kód: 13750Podrobný popis
Špičková kvalita nášho hygienického programu je vynikajúca pre všetky typy verejných priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590309066620 |
| Záruka: | 2 roky |
| Hĺbka škatule: | 69 mm |
| Šírka škatule: | 258 mm |
| Výška škatule: | 145 mm |
| Výška výrobku: | 140 mm |
| Šírka výrobku: | 255 mm |
| Hĺbka výrobku: | 60 mm |
| Verzia: | slonová kosť - plast |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309066620 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
