Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Zásobník na kotúče toaletného papiera, biely 69094,1
Kód: 13747Podrobný popis
Špičková kvalita nášho hygienického programu je vynikajúca pre všetky typy verejných priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590309066590 |
| Hĺbka škatule: | 283 mm |
| Šírka škatule: | 306 mm |
| Výška škatule: | 125 mm |
| Výška výrobku: | 301 mm |
| Šírka výrobku: | 278 mm |
| Hĺbka výrobku: | 120 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309066590 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
