Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis WC sedátko, MDF s potlačou, pánty kov-chróm WC/SOFT3D
Kód: 14729Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné sedadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.25 kg |
| EAN: | 8590309087212 |
| Výška výrobku: | 58 mm |
| Šírka výrobku: | 370 mm |
| Záruka: | 2,5 roka |
| Hĺbka výrobku: | 440 mm |
| Výška škatule: | 60 mm |
| Šírka škatule: | 380 mm |
| Hĺbka škatule: | 480 mm |
| Verzia: | MDF |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309087212 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
