Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis WC kefa RETRO, chróm ARE14
Kód: 13785Podrobný popis
Vráťte sa v čase so sériou FERRO RETRO v chrómovom vyhotovení. Tieto doplnky vyniknú v interiéri a dotvoria vašu štýlovú kúpeľňu. Predĺžená záruka na 3 roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | WC štetky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 8590309088141 |
| Verzia: | chróm |
| Šírka škatule: | 120 mm |
| Výška škatule: | 380 mm |
| Hĺbka škatule: | 120 mm |
| Výška výrobku: | 360 mm |
| Šírka výrobku: | 190 mm |
| Hĺbka výrobku: | 128 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309088141 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
