Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Výtokové ramienko vaňovej stojánkovej batérie chróm RAM0047,0
Kód: 13173Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8590309046752 |
| Hĺbka škatule: | 185 mm |
| Šírka škatule: | 295 mm |
| Výška škatule: | 80 mm |
| Verzia: | chróm |
| Výška výrobku: | 100 mm |
| Šírka výrobku: | 177 mm |
| Hĺbka výrobku: | 140 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309046752 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
