Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Výtokové ramienko 35 cm rovné chróm RAM1080,0
Kód: 13189Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590309021599 |
| Výška výrobku: | 40 mm |
| Šírka výrobku: | 30 mm |
| Hĺbka výrobku: | 350 mm |
| Hĺbka škatule: | 30 mm |
| Šírka škatule: | 80 mm |
| Výška škatule: | 400 mm |
| Typ: | ramená |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309021599 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
