Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Vykurovacie teleso rovné - chróm 450/1200/R,0
Kód: 14807Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.3 kg |
| EAN: | 8590309044765 |
| Verzia: | Priamy chróm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Hĺbka škatule: | 50 mm |
| Šírka škatule: | 480 mm |
| Výška škatule: | 1230 mm |
| Odporúčaná spotreba elektrickej jednotky: | 200 W |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309044765 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
