Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Vložka disku PLECH/ARE
Kód: 50069Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590309091073 |
| Hĺbka škatule: | 7 mm |
| Šírka škatule: | 110 mm |
| Výška škatule: | 130 mm |
| Výška výrobku: | 35 mm |
| Šírka výrobku: | 35 mm |
| Hĺbka výrobku: | 7 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309091073 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
