Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Uzáver výpusti 55000 VU/55000
Kód: 15223Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590309109198 |
| Typ: | Odvodnenie |
| Verzia: | chróm |
| Hĺbka škatule: | 40 mm |
| Šírka škatule: | 100 mm |
| Výška škatule: | 120 mm |
| Hĺbka výrobku: | 38 mm |
| Výška výrobku: | 68 mm |
| Šírka výrobku: | 38 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309109198 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
