Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Uzáver výpusti 5/4" pre umývadlo s prepadom zátka nerez S287PP-B
Kód: 14897Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 5902194901949 |
| Verzia: | leštená nehrdzavejúca oceľ |
| Hĺbka škatule: | 70 mm |
| Šírka škatule: | 105 mm |
| Výška škatule: | 155 mm |
| Výška výrobku: | 90 mm |
| Šírka výrobku: | 65 mm |
| Hĺbka výrobku: | 65 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194901949 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
