Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Umývadlová batéria na studenú vodu Retro II chróm 99107,0
Kód: 13161Podrobný popis
Vráťte sa v čase so sériou TITANIA RETRO. Táto batéria vynikne v interiéri a doplní váš štýlový domovSlužba pre vašu domácnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pre jednu vodu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8590309048695 |
| Výška výrobku: | 65 mm |
| Šírka výrobku: | 115 mm |
| Hĺbka výrobku: | 365 mm |
| Hĺbka škatule: | 362 mm |
| Výška škatule: | 68 mm |
| Šírka škatule: | 115 mm |
| Typ ramena: | Pivot |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Typ kazety: | ťuknite na |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309048695 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
