Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Termomanometer 80mm 1/2" RADIÁLNÍ 0-6bar TM80R
Kód: 14881Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlakomery a teplomery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5901095655128 |
| Hĺbka škatule: | 40 mm |
| Výška škatule: | 120 mm |
| Šírka škatule: | 90 mm |
| Verzia: | Radiálne 0-120 C 0-6 bar |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5901095655128 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
